en
pl

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w niezwykle interesującym klastrze konferencyjnym dla branży nanotechnologii, który za sprawą dwóch prestiżowych wydarzeń odbędzie się w ostatnim tygodniu czerwca br. w Poznaniu.

7 Krajowa Konferencja Nanotechnologii odbędzie się w dniach 25-27 czerwca 2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Za organizację merytoryczną wydarzenia, w którym swój udział zapowiedziało już ponad 300 uczestników z całej Polski, odpowiada Centrum NanoBioMedyczne Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Konferencja objęta jest patronatem Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju prof. dr hab. inż. Krzysztofa Jana Kurzydłowskiego.

Celem Konferencji jest stworzenie szerokiej, krajowej platformy dla prezentacji wyników i wymiany doświadczeń oraz konsolidacja polskiego środowiska naukowego związanego z nanonauką i nanotechnologią z aktywnym udziałem przemysłu. Tematyka konferencji zawiera się w trzech panelach tematycznych obejmujących nanoelektronikę, nanomedycynę i biotechnologię oraz aspekty aplikacyjne nanomateriałów i nanostruktur.

Miło nam poinformować, iż Sponsorem Platinum konferencji została firma PIK Instruments.

pik_logo_kolor.png

Konferencję Nanotechnologii poprzedzi 7th International Conference on Scanning Probe Spectroscopy and Related Methods SPS’15, która odbędzie się w dniach 21-24 czerwca 2015 r. Za program merytoryczny  międzynarodowej konferencji odpowiada Wydział Fizyki Technicznej Politechniki Poznańskiej oraz Interdyscyplinary Nanoscience Center Uniwersytetu w Hamburgu.

Konferencje są realizowane niezależnie od siebie. Udział w obydwu daje wystawcom unikalną możliwość dotarcia z ofertą do blisko 500 profesjonalnych odbiorców w jednym miejscu i czasie. Uczestnicy uzyskają z kolei możliwość uczestnictwa w dwóch branżowych konferencjach oraz towarzyszących im wystawach sprzętu i oprogramowania dla jednostek naukowych i badawczo-rozwojowych.

Komitet Naukowy Konferencji